Aralık 3, 2021

Son Dakika

Dünyadan Haberler

Oğuzhan ve N’Sakala’ya sözleşme şoku!

Siyah-Beyazlılar’da sözleşmesi sürem sonunda bitecek olan birçok isimle yeni sözleşme için görüşmeler başladı.

Bu doğrultuda takımın Hırvat stoperi Domagoj Vida’nın menacerine sezonluk 1 milyon 750 bin Euro’dan 2 senelik antak kalma teklif eden yönetim, Ulusal ara sonrasında başarı göstermiş savunmacıyla mevzuyu görüşecek.

Takımın Kanadalı hücumcusu Cyle Larin’e 1 milyon 650 bin Euro’dan 2+1 senelik sözleşme öneren ve pazarlıklarını sürdüren idareciler, genç golcü Itimat Yalçın’a da 300 bin Euro maaştan sözleşme teklif etti.

Schalke’den kiralanan Can Bozdoğan’ın da satın alma opsiyonunu kullanma sonucu alan Kartal, 20 yaşındaki ön liberoyla 4 senelik sözleşme imzalamayı planlıyor.

Oğuzhan Özyakup ve Fabrice N’Sakala için girişim yok

Douglas, Lens ve Ljajic’le yollarını ayıracak olan yönetimin, listede yer edinen Oğuzhan Özyakup ve Fabrice N’Sakala’yla ise herhangi bir girişiminin olmadığı öğrenildi.

Yeni sözleşme mevzusunda beklenti içinde bulunan 2 futbolcu mevzusunda davranışlarında ölçülü davranan yönetimin, 2.5 milyon Euro’luk maaşına karşın senelerdir istikrarsız görüntü sergileyen Oğuzhan’la yola devam etmeyebileceği konuşuluyor. Tecrübeli ismin, sezonun kalan bölümünde performansını çoğaltması halinde 750 bin Euro seviyesinde maaş önerisinde bulunulabileceği kaydedildi.

Yabancı kuralının gelecek sürem ilk 11’de 7+4’e düşecek olması sebebiyle sol bekte Rıdvan Yılmaz ve Ümit Meraş ikilisinin yer almasını göz önünde bulunduran idarecilerin, N’Sakala’ya da yeni bir öneride bulunmayabileceği konuşuluyor.

KAYNAK: FANATİK