Kasım 29, 2021

Son Dakika

Dünyadan Haberler

Mesut Özil: Bu topraklarda yeni bir yaş almak başka bir his

Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Mesut Özil, sarı lacivertli kulübün resmi web sitesine doğum gününe hususi röportaj verdi. Fenerbahçe bünyesindeki ilk doğum günün kutlayan Özil, “Tüm doğum günleri özeldir fakat akrabalarım, çocuğum ve büyük Fenerbahçe ailesi ile beraber doğum günü kutlamak, galiba en özeli” dedi. Mesut Özil’in açıklamaları:

“Çocukluk aşkım Fenerbahçe ile beraber bu topraklarda yeni bir yaş almak başka bir his. Tüm doğum günleri özeldir fakat akrabalarım, çocuğum ve büyük Fenerbahçe ailesi ile beraber doğum günü kutlamak, galiba en özeli.”

“BU SÖYLEDİKLERİMDE ÇOK SAMİMİYİM”

“Fenerbahçeli olmak, futbolcusu da olsanız taraftarı da olsanız, fazlaca hususi bir duygu. Ne mutlu ki taraftarı olduğum, tutkusunu hissettiğim Fenerbahçe’nin bir futbolcusuyum. Böylesi büyük bir topluluk tarafınca sevilmek fazlaca hususi. Bu duyguyu anlatmak hakkaten güç. Bu söylediklerimde fazlaca samimiyim.”

“KENDİMİ ÖZEL BİR YERE KOYMAK İSTEMEM”

“Fenerbahçeli bir futbolcu olmanın sorumluluğunu hissediyorum. Tek bir hedefim var, taraftarlarımızı mutlu edebilmek. Burada kendimi hususi bir yere koymak istemem. Bu formayı terleten her dostum kadar bir rolüm var. Ekip olarak hep beraber formamız için, taraftarımız için, bu büyük kulüp için ihtiyaç duyulan mücadeleyi vereceğiz. Taraftarlarımız bizlere daima inansınlar.”