Aralık 8, 2021

Son Dakika

Dünyadan Haberler

Manchester’da Cristiano Ronaldo krizi!a

Manchester United’a geri dönen ve ilk maçında 2 gol atan Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo, Premier Lig’e süratli başlamıştı fakat devamını getiremedi.

Son 3 maçta 2 yenilgi ve 1 beraberlik alan Manchester United’da yıldız oyuncular ve teknik direktör Solskjaer’e oldukça sert eleştiriler gelmeye devam ediyor.

AS gazetesinin bir haberine gore, cumartesi günü öne geçmiş olduğu Leicester City müsabakasını 4-2 kaybeden Manchester United’da mağlubiyetin faturası Ronaldo’ya kesildi.

RONALDO UZUN SÜREDİR GOL ATAMIYOR

Manchester United’ın istenilen performansı ortaya koyamamasının suçlusu olarak Cristiano Ronaldo yayınlandı. Ronaldo’nun uzun süredir gol atamaması eleştirilerin hedefi oldu.

KULÜP PAYLAŞIMLARININ ALTINA YORUMLAR YAPILDI

Alınan fena sonuçlardan sonrasında öfkeli olan Manchester United taraftarları, kulüp paylaşımlarının altına takıma sert eleştiriler yaparken Ronaldo’yu da suçladı.

SOLSKJAER VE RONALDO HEDEF TAHTASINA KONULDU

Ligde 6. Sıraya gerileyen Manchester United’da başta teknik direktör Solskjaer ve yıldız oyuncular hedef tahtasına konuldu.

“OCAK AYINDA SATILIRSA ŞAŞIRMAYIZ”

Meydana getirilen yorumlarda şunlar söylendi:

“Ronaldo birçok mesele üretir ve oldukça azını çözer. Bu şekilde giderse Ocak ayında satılırsa şaşırmayız. Ya kendisini daha çok vermeli ya da kenara çekilmeli.”

“RONALDO GOL ATMAKTAN BAŞKA ŞEYLER DE YAPMALI”

“Ronaldo 37 yaşına girecek. Kendisi gol atabilir fakat maçı kazandıracak başka neler yapabilir ki? Portekizliler takımda mesele yaratıyor.”

Manchester United formasıyla ligde 5 maçta 3 gol atan Ronaldo, Şampiyonlar Ligi’nde de 2 maçta 2 gol attı. Fakat son maçlardaki sessizliği devam ettiren ve bazı maçlara yedek başlamış olan Ronaldo’nun performansı taraftarların eleştirisine sebep oldu.