Aralık 8, 2021

Son Dakika

Dünyadan Haberler

Kerem Aktürkoğlu’ndan sakatlık açıklaması!

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi’nde Fransız ekibi Olimpik Marsilya’yı 4-2 yenerek son hafta öncesi gruptan çıkmayı garantiledi. Kerem Aktürkoğlu yengi sonrası açıklamalarda bulunmuş oldu.

“Taraftarımız yanımızda oldu. Görkemli bir atmosfer vardı.” diyen Kerem, “Arkamızdaki olduklarında oldukca daha iyi oynuyoruz. İstemediğim bir penaltı yaptırdım. Güzel bir yengi oldu. Roma’da Lazio maçında liderliği istiyoruz.” dedi.

Sakatlığı hakkında konuşan genç oyuncu, “Birazcık darbeler oldu, yorgunluğun verdiği ağrılar. Ciddi bir sakatlık yok. Derbiyi kaybettik, moral bozukluğu vardı.” şeklinde konuştu.

“Netice daha değişik da olabilirdi.” diyen Kerem Aktürkoğlu, “Benim yaptırdığım bir penaltı var. Sadece bu akşam hakikaten futbol oynadık. Gruptan çıktık. Şimdi son maçta Roma’ya liderlik için gideceğiz. Önder olarak gruptan çıkmak istiyoruz.” dedi.

Fatih Terim ile arasındaki konuşmadan bahseden genç yıldız, “Fatih hoca dönem içinde ‘Senin sıran’ demişti. Benim sol ayağıma da sallar arada, sol ayağımla asist yapınca ona söyledim, güldük.” ifadelerini kullandı.