Kasım 29, 2021

Son Dakika

Dünyadan Haberler

Gecenin kahramanından yengi yorumu!

Maçı değerlendiren Okaka, “Herkesi kutlama ediyorum. Bugün hakikaten oldukca ehemmiyet ifade eden bir maçtı. Sürem bizim için iyi başlamadı fakat çalışmalarımızı asla vazgeçmeden sürdürdük. Yeni hocamızla yaptığımız çalışmalarda taktiksel olarak iyi işler çıkardık. Geriden oyun kurma mevzusunda iyi çalıştık, Beşiktaş’a iyi hazırlandık. Her topa aynı agresiflikle bastık. Bu şekilde oynadığınızda netice geliyor. Bizim için mühim bir adımdı. Kendi işimize dört elle sarılmayı sürdürmemiz gerekiyor” dedi.

Süper Lig’de gol krallığının zirvesinde olduğu hatırlatılan Okaka, “Her yıl gol atıyorum fakat kimi zaman sezona iyi başlıyorum, ertesi yıl aynısı olmuyor. Futbol böyle bir durum. Ulaşmadan önce başkanımız, takımımızın fantastik bulunduğunu söylediğinde takıma inandım. Bu mantalite ile mücadelemi sürdürme inancında olacağım. Gol attıkça kendinizi bulmaya devam eder, fazlasını istersiniz. Mental ve fizyolojik olarak kendimi iyi hissediyorum” ifadelerini kullandı.

Sürem sonunda bir gol hedefi olup olmadığı sorulan golcü oyuncu, “Kariyerime devam ediyorum, futbolda daima yapmanız ihtiyaç duyulan, dün yaptığınızı unutup üstüne koyarak ilerlemeniz. Bugün itibariyle iyi iş çıkardım fakat mühim olan sezona iyi mi başladığım değil, iyi mi bitireceğim. Bu mevzuda kendim ve takımım için en iyisini yapmak adına mücadelemi sürdüreceğim” diye konuştu.