Haber346

İYİ Parti Yeni Üyelere Rozet Taktı

İYİ Parti Sivas Merkez İlçe Başkanı Melih Uçmaz tarafından başlatılan üye kampanyasında partiye katılanlara rozet takıldı. Parti binasında yapılan programda İYİ Partiye üye olanlara rozetleri, İl Başkanı Yusuf Koç, Merkez İlçe Başkanı Melih Uçmaz ve yöneticiler tarafından takıldı. Partiden yapılan yazılı açıklamada Merkez İlçe Başkanı Melih Uçmaz, “Sivas’ta kısa süre önce başlattığımız üye kampanyasında halkımızın […]

İYİ Parti Yeni Üyelere Rozet Taktı
28 Eylül 2019 - 10:58 'de eklendi.

İYİ Parti Sivas Merkez İlçe Başkanı Melih Uçmaz tarafından başlatılan üye kampanyasında partiye katılanlara rozet takıldı.
Parti binasında yapılan programda İYİ Partiye üye olanlara rozetleri, İl Başkanı Yusuf Koç, Merkez İlçe Başkanı Melih Uçmaz ve yöneticiler tarafından takıldı.
Partiden yapılan yazılı açıklamada Merkez İlçe Başkanı Melih Uçmaz, “Sivas’ta kısa süre önce başlattığımız üye kampanyasında halkımızın yoğun ilgisi ile karşılaştık. Türkiye ve Sivas iyi olsun diyerek partimize teveccüh gösteren hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. Bizler inandığı davayı tüm halkımıza anlatacağız. Genel Başkanımız Meral Akşener’in duruşunu ve ülke için önemini halkımız daha yakından anlamaya başladı. Kısa süre önce kurulan partimiz girdiği ilk genel seçimlerde mecliste yerini almıştır. Amacımız Sivas’tan da vekiller çıkartarak her kesimi kucaklayan, her kesime hizmet eden halkın vekillerini meclise taşımak olacaktır” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER