Haber346

Sivas’ta Acemi Kasaplar Hastaneleri Doldurdu

SİVAS‘ta, kurban kesimi sırasında, hayvan darbeleri ve bıçakla çeşitli yerlerinden yaralanan acemi kasaplar, kentteki hastanelere akın etti. Kurban Bayramı‘nın ilk gününde aldıkları kurbanlıkları kesmek isteyenler, kesim yerlerini doldurdu. Kesim yerlerinde, hayvanların yatırılması ve kesilmesi sırasında el, kol ve bacak gibi çeşitli yerlerinden yaralanan kişiler hastanelere akın etti. Numune Hastanesi’ndeki pansuman odası önünde kuyruklar oluştu. Yaralıların […]

Sivas’ta Acemi Kasaplar Hastaneleri Doldurdu
11 Ağustos 2019 - 17:24 'de eklendi.

SİVAS‘ta, kurban kesimi sırasında, hayvan darbeleri ve bıçakla çeşitli yerlerinden yaralanan acemi kasaplar, kentteki hastanelere akın etti.
Kurban Bayramı‘nın ilk gününde aldıkları kurbanlıkları kesmek isteyenler, kesim yerlerini doldurdu. Kesim yerlerinde, hayvanların yatırılması ve kesilmesi sırasında el, kol ve bacak gibi çeşitli yerlerinden yaralanan kişiler hastanelere akın etti. Numune Hastanesi’ndeki pansuman odası önünde kuyruklar oluştu. Yaralıların bir kısmı, tedavilerinin ardından taburcu edilirken durumlarının iyi olduğu bildirildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER