Haber346

Sivas’ta Robot Şenliği Düzenlenecek

SİVAS Kongresi’nin 100’üncü yıl etkinlikleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Robot Şenliği yarın başlıyor. Ortaokullar arasında ‘Çocuklarımızın Hayallerinde Buluşalım’ sloganıyla Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi bahçesinde 11-13 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan Robot Şenliğine 4 kategoride 150 robot katılacak. Robot Şenliği hakkında bilgi veren İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, “Sivas Kongresinin […]

Sivas’ta Robot Şenliği Düzenlenecek
10 Haziran 2019 - 22:58 'de eklendi.

SİVAS Kongresi’nin 100’üncü yıl etkinlikleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Robot Şenliği yarın başlıyor.

Ortaokullar arasında ‘Çocuklarımızın Hayallerinde Buluşalım’ sloganıyla Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi bahçesinde 11-13 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan Robot Şenliğine 4 kategoride 150 robot katılacak. Robot Şenliği hakkında bilgi veren İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, “Sivas Kongresinin 100’üncü yıl etkinlikleri kapsamında robot yarışması düzenliyoruz. 150’den civarı robotumuz olacak 4 kategoride gerçekleştirilecek. Biz Milli Eğitim olarak her alanda teknolojide, bilimde, eğitimde çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştireceğiz” dedi.

Savaşçı, Sivas halkını robot şenliğine davet etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER