Haber346

Sivas Ziraat Odası’ndan Barış Pınarı Harekâtına Destek

Sivas Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Çetindağ ve Meclis Başkanı Cemil Gözen, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye’nin kuzeyinde başlatılan Barış Pınarı Harekatına destek mesajı verdi. Sivas Ziraat Odası Meclis toplantı salonunda konuşan Meclis Başkanı Cemil Gözen, “ Ülkemizin, Suriye’nin kuzeyinde başlatmış olduğu Barış Pınarı Harekatını, Sivas çiftçilerimiz adına destekliyoruz. 40 yıldır huzur mücadelesi veren […]

Sivas Ziraat Odası’ndan Barış Pınarı Harekâtına Destek
10 Ekim 2019 - 19:49 'de eklendi.

Sivas Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Çetindağ ve Meclis Başkanı Cemil Gözen, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye’nin kuzeyinde başlatılan Barış Pınarı Harekatına destek mesajı verdi.
Sivas Ziraat Odası Meclis toplantı salonunda konuşan Meclis Başkanı Cemil Gözen, “ Ülkemizin, Suriye’nin kuzeyinde başlatmış olduğu Barış Pınarı Harekatını, Sivas çiftçilerimiz adına destekliyoruz. 40 yıldır huzur mücadelesi veren ülkemiz bu harekat ile huzuru ve güvenliği sağlayacaktır. Allah Mehmetçiklerimizin ayaklarına taş değdirmesin” dedi.
Daha sonra konuşan Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Çetindağ ise, başlatılan bu operasyonu Sivas çiftçileri adına desteklediklerini söyledi.
Çetindağ; “1000 yıldır bu topraklara hüküm süren devletimizin sınırlarından bir avuç çapulcuya bir avuç dahi toprak vermeyeceğiz. Biz tüm çiftçilerimiz ile devletimizin hem maddi, hem manevi olarak sonuna kadar yanındayız. Cenabı Allah Mehmetçiklerimizi muzaffer eylesin. Hepimiz Mehmetçiğiz ve Mehmetçiklerimizin yanındayız. Bir kez daha söylüyorum, Sivas Ziraat Odası olarak tüm çiftçilerimiz ile birlikte Mehmetçiklerimizin yanındayız.” İfadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER