Haber346

Karşıyaka’da Stabilize Yollar Asfaltlanıyor

SİVAS Belediyesi ekipleri Karşıyaka Mahallesi’nin stabilize yollarında asfalt çalışması başlattı. SİBESKİ Müdürlüğü tarafından altyapıdaki eksiklikleri tamamlanan ara sokaklarda Fen İşleri ekipleri asfaltlama çalışması başlattı. İlk etapta alt yapısı tamamlanan 20 sokakta başlatılan asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, ekiplere kolaylıklar diledi. Burada bir değerlendirme yapan Mahalle Muhtarı Çetin Aydın, “Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. […]

Karşıyaka’da Stabilize Yollar Asfaltlanıyor
09 Ekim 2019 - 13:52 'de eklendi.

SİVAS Belediyesi ekipleri Karşıyaka Mahallesi’nin stabilize yollarında asfalt çalışması başlattı.
SİBESKİ Müdürlüğü tarafından altyapıdaki eksiklikleri tamamlanan ara sokaklarda Fen İşleri ekipleri asfaltlama çalışması başlattı. İlk etapta alt yapısı tamamlanan 20 sokakta başlatılan asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, ekiplere kolaylıklar diledi.
Burada bir değerlendirme yapan Mahalle Muhtarı Çetin Aydın, “Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Karşıyaka Mahallesi’ne verdiği önem gözler önündedir. İşte hizmet budur, gönül belediyeciliği budur. Altyapının yenilenmesi ve asbest boruların değiştirilmesinin de sözünü aldık. Önümüzdeki dönemde de çalışmalar devam edecek. Kendilerine mahallem adına çok teşekkür ediyorum” dedi.
Ekiplerimiz şehrin dört bir yanında çalıştığını belirten Başkan Bilgin ise, “Öncelikle acil olan 20 sokakta asfalt çalışması yapıyoruz. Geri kalan bölgeler ise altyapısında eksiklik bulunan sokaklar. İnşallah seneye altyapılarını tamamladıktan sonra Karşıyaka’nın tüm sokaklarını şehrimize yakışır şekilde düzenleyeceğiz. Bizim ekip olarak davamız ve derdimiz, altyapısını tamamlamış, gelişmiş, hemşehrilerimizin yaşamaktan mutlu oldukları bir şehir imar etmek. Bunu da yaparken 65 mahallemizin acil olan sorunlarından başlamak kaydıyla eşit ve adil şekilde hizmet edeceğiz. Burada bizim en büyük gücümüz milletimizin duası ve desteğidir” diye konuştu.
Göreve gelir gelmez Karşıyaka Mahallesi’nin otobüs sorununu çözdüklerini hatırlatan Bilgin, “İnşallah çalışmalarımız devam edecek, Başkan Yardımcımıza, ekibimize çok teşekkür ediyoruz. Karşıyaka’ya hayırlı olsun. İnşallah hız kesmeden devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından asfalt döküm makinesinin kontrol ünitesine oturan Başkan Bilgin, bir süre asfalt dökümü gerçekleştirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER