Haber346

Başkan Bilgin: Büyüklerimize Saygıda Kusur Etmeyelim

SİVAS Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Halk Otobüsleri Kooperatifi tarafından düzenlenen istişare toplantısına katıldı. Programda Başkan Bilgin’in yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcısı Kayhan Işık, Şoförler Odası Başkanı Şaban Yalman, Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Yasin Aslan ve çok sayıda kooperatif üyesi hazır bulundu. Otobüs ve servis şoförlerinin makul taleplerini yerine getirerek çözüm odaklı bir çalışma anlayışıyla hizmet […]

Başkan Bilgin: Büyüklerimize Saygıda Kusur Etmeyelim
09 Ekim 2019 - 14:10 'de eklendi.

SİVAS Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Halk Otobüsleri Kooperatifi tarafından düzenlenen istişare toplantısına katıldı.
Programda Başkan Bilgin’in yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcısı Kayhan Işık, Şoförler Odası Başkanı Şaban Yalman, Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Yasin Aslan ve çok sayıda kooperatif üyesi hazır bulundu. Otobüs ve servis şoförlerinin makul taleplerini yerine getirerek çözüm odaklı bir çalışma anlayışıyla hizmet ettiklerini ifade eden Başkan Bilgin, özellikle 65 yaş üstü kişilerin toplu taşımadan daha rahat yararlanmaları adına şoförlerden ihtimam göstermelerini istedi.
Şehirdeki hizmet kalitesinin artırılmasına yönelik esnaflarla ve tüm kesimlerle iş birliği yapmaya, bu işin mücadelesini vermeye hazır olduğu mesajını veren Bilgin, “Biz çözüm odaklıyız ve sizlerden de tek bir şey istiyoruz. Otobüslerde 65 yaş serbest biniş uygulaması devam ettiği müddetçe, büyüklerimize saygıda kusur etmemek bizim kırmızı çizgimiz. Siz bu noktada çözüm odaklı olursanız, bizim de uygulamalarımız devam eder. Şikâyetler azalmaz, artar ve devam ederse bizim de bakış açımız değişir. Bizim görevimiz sizi ekonomik olarak rahatlatacak tedbirleri almak ve bunun yanında da hizmet sunduğumuz hemşehrilerimizin memnuniyetini kazanmak” dedi.
Programın sonunda Başkan Bilgin, davranışlarıyla örnek olan şoförlere ödül verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER