Haber346

İmranlı’da Üniversite Öğrencilerine Terör Bilgilendirmesi

SİVAS‘ın İmranlı ilçesinde polis ekipleri ‘El Ele Güvenli Geleceğe’ projesiyle üniversite öğrencilerini terör örgütlerine karşı bilgilendirdi. İmranlı’da Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ‘El Ele Güvenli Geleceğe’ projesiyle terör örgütlerinin öğrenciler üzerinde etkilerinin kırılması, propagandalarının ve eleman kazanımlarının engellenmesi amacıyla üniversite öğrencilerine yönelik bilgilendirme faaliyetleri düzenledi. Yapılan etkinlikle projeye dahil olan birimler tarafından öğrenci ve ailelerine […]

İmranlı’da Üniversite Öğrencilerine Terör Bilgilendirmesi
08 Ekim 2019 - 12:10 'de eklendi.

SİVAS‘ın İmranlı ilçesinde polis ekipleri ‘El Ele Güvenli Geleceğe’ projesiyle üniversite öğrencilerini terör örgütlerine karşı bilgilendirdi.
İmranlı’da Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ‘El Ele Güvenli Geleceğe’ projesiyle terör örgütlerinin öğrenciler üzerinde etkilerinin kırılması, propagandalarının ve eleman kazanımlarının engellenmesi amacıyla üniversite öğrencilerine yönelik bilgilendirme faaliyetleri düzenledi. Yapılan etkinlikle projeye dahil olan birimler tarafından öğrenci ve ailelerine terör örgütlerinin eleman temin etme yöntem ve süreçleri, uyuşturucu madde bağımlılığı ve kullanımına karşı alınması gereken tedbirler, yasa dışı bahis ve dolandırıcılık suçları ile toplum destekli polislik hizmetleri hakkında bilgi verildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER