Haber346

Sivas’ta Köprülerde Tadilat Çalışması

SİVAS Belediyesi uzun yıllardan beri hizmet veren köprülerde eskiyen kolon, perde, bağlantı noktalarında tadilat çalışmaların başlattı. Bu kapsamda ilk olarak Toptancılar Caddesi üzerinde bulunan köprünün yıpranan kolonları ve bağlantı noktalarında onarım ve güçlendirme çalışması yapılacak. Pazartesi günü başlayacak çalışmalar doğrultusunda Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı’ndan 4 Eylül Sanayi Sitesi’ne doğru gidişler kapatılarak bölgede trafik akışı Farabi Caddesi […]

Sivas’ta Köprülerde Tadilat Çalışması
07 Ekim 2019 - 14:39 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Belediyesi uzun yıllardan beri hizmet veren köprülerde eskiyen kolon, perde, bağlantı noktalarında tadilat çalışmaların başlattı.
Bu kapsamda ilk olarak Toptancılar Caddesi üzerinde bulunan köprünün yıpranan kolonları ve bağlantı noktalarında onarım ve güçlendirme çalışması yapılacak. Pazartesi günü başlayacak çalışmalar doğrultusunda Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı’ndan 4 Eylül Sanayi Sitesi’ne doğru gidişler kapatılarak bölgede trafik akışı Farabi Caddesi dönüşüne kadar tek şerit üzerinden gidiş geliş şeklinde yapılacak. Belediyeden yapılan açıklamada can ve mal güvenliği açısından sürücülerin trafik işaretlerine uymaları istendi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER