Haber346

Miniklerden 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü Etkinliği

4 Ekim Hayvanları Koruma günü nedeniyle minik öğrenciler, sokak hayvanları için yiyecek bıraktı. Kidsaloud İngilizce Anaokulu 4 Ekim Hayvanları Koruma günü nedeniyle farkındalık etkinliği düzenledi. Okul duvarlarına “Çocuk Ve Hayvan İstismarına Hayır” yazılı pankart asılırken minik öğrenciler sokak hayvanları için çeşitli bölgelere yem ve su bıraktı. Öğrenciler daha sonra Sivas Belediyesi Hayvan Barınağını ziyaret ederek […]

Miniklerden 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü Etkinliği
04 Ekim 2019 - 17:51 'de eklendi.
Reklam

4 Ekim Hayvanları Koruma günü nedeniyle minik öğrenciler, sokak hayvanları için yiyecek bıraktı.
Kidsaloud İngilizce Anaokulu 4 Ekim Hayvanları Koruma günü nedeniyle farkındalık etkinliği düzenledi.
Okul duvarlarına “Çocuk Ve Hayvan İstismarına Hayır” yazılı pankart asılırken minik öğrenciler sokak hayvanları için çeşitli bölgelere yem ve su bıraktı. Öğrenciler daha sonra Sivas Belediyesi Hayvan Barınağını ziyaret ederek buradaki hayvanlara yiyecek verdi.
Kidsaloud İngilizce Anaokulu Kurucusu Meltem Akpolat, yaptığı açıklamada, “4 Ekim Hayvanları Koruma Gününde, hayvanları koruma adına okulumuzda çocuklarımıza hayvan sevgisini aşılayarak hayvanların koruma ve sevgiye ihtiyaçları olduğunu vurgulamak istedik. Bu anlamda da etkinlikler düzenledik. Ağaç yaşken eğilir, bu nedenle bu sevgiyi bu yaşlardan itibaren çocuklarımıza vermeliyiz. Kidsaloud İngilizce Anaokulumuz öğrencileri hayvan barınağına ziyaret yaptı ve burada sokak hayvanlarına mama verdi. Tüm velilerimize, öğretmenlerimize ve kocaman yürekli minik öğrencilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER