Haber346

Hayat Ağacı Derneğine Hingel Bağışı

SİVAS‘ta gıda sektöründe faaliyet gösteren bir firma, Hayat Ağacı Derneği’ne ‘Patatesli hingel’ bağışladı. Sivas’a özgü geleneksel yemek çeşitlerinden biri olan patatesli hingel, 500’er gramlık paketler halinde Hayat Ağacı Derneği’ne teslim edildi. Geçtiğimiz yıllarda da aynı şekilde bağış yapan Sivaslı firma, ihtiyaç sahibi kimselere dağıtılması amacıyla bu yıl da 900 adet patatesli hingel bağışladı. Ambalajlı paketlerden […]

Hayat Ağacı Derneğine Hingel Bağışı
04 Ekim 2019 - 16:46 'de eklendi.
Reklam

SİVAS‘ta gıda sektöründe faaliyet gösteren bir firma, Hayat Ağacı Derneği’ne ‘Patatesli hingel’ bağışladı. Sivas’a özgü geleneksel yemek çeşitlerinden biri olan patatesli hingel, 500’er gramlık paketler halinde Hayat Ağacı Derneği’ne teslim edildi.
Geçtiğimiz yıllarda da aynı şekilde bağış yapan Sivaslı firma, ihtiyaç sahibi kimselere dağıtılması amacıyla bu yıl da 900 adet patatesli hingel bağışladı. Ambalajlı paketlerden oluşan patatesli hingeller, Gıda Bankasında bulunan büyük soğuk havalarda muhafaza edilerek, Hayat Ağacı Derneği’nden yardım almaya uygun görülen ihtiyaç sahiplerine limitleri dışında dağıtılacak.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER