Haber346

Sivas’ta Müftülük Personeline Hizmet İçi Eğitim

SİVAS‘ta merkez ve ilçe müftülüklerinde görev yapan memurlara hizmet içi eğitim verildi. Diyanet İşleri Başkanlığınca yürütülen hizmetlerin değerlendirilmesi, hizmette verimliliğin arttırılması, teşkilat mensupları arasında iletişimin güçlendirilmesi ve ilçe müftülüklerinde yürütülmekte olan hizmetlerde bütünlüğün sağlanması amacıyla il ve ilçe müftülüklerinde görevli memurlara hizmet içi eğitim semineri düzenlendi. Seminerin ilk dersine katılan İl Müftüsü Yusuf Akkuş, “Bu […]

Sivas’ta Müftülük Personeline Hizmet İçi Eğitim
28 Eylül 2019 - 14:53 'de eklendi.

SİVAS‘ta merkez ve ilçe müftülüklerinde görev yapan memurlara hizmet içi eğitim verildi.
Diyanet İşleri Başkanlığınca yürütülen hizmetlerin değerlendirilmesi, hizmette verimliliğin arttırılması, teşkilat mensupları arasında iletişimin güçlendirilmesi ve ilçe müftülüklerinde yürütülmekte olan hizmetlerde bütünlüğün sağlanması amacıyla il ve ilçe müftülüklerinde görevli memurlara hizmet içi eğitim semineri düzenlendi.
Seminerin ilk dersine katılan İl Müftüsü Yusuf Akkuş, “Bu seminerlerin motivasyon ve birliktelik açısından önemli olduğuna vurgu yaparak değişen ve gelişen dünya şartlarında bizlerinde kendimizi yenilememiz ve teknoloji dünyasındaki gelişmelerden haberdar olmamız gerekmektedir” dedi.
İki gün süren seminer programında katılımcılara resmi yazışma kuralları, Diyanet İşleri Başkanlığı yönetim sistemleri ile elektronik belge sisteminin kullanımı, protokol ve nezaket kuralları konusunda dersler verildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER