Haber346

Çocukları Maça Götüren İmamoğlu’na Sivas’tan Teşekkür!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından 15 çocuğu Galatasaray-Kasımpaşaspor maçına götürdüğü paylaşımını yaparak “Bu loca artık onların… İstanbul’un farklı ilçelerinden çocuklarımızı ve gençlerimizi misafir ediyoruz. Şehrimizin güzide kulüpleriyle bu tarz işbirlikleri kurmaya devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı. Paylaşımın altına Sivas’tan yapılan yorum ise dikkat çekti. İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Sivas’ta […]

Çocukları Maça Götüren İmamoğlu’na Sivas’tan Teşekkür!
14 Eylül 2019 - 17:10 'de eklendi.
Reklam

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından 15 çocuğu Galatasaray-Kasımpaşaspor maçına götürdüğü paylaşımını yaparak “Bu loca artık onların…
İstanbul’un farklı ilçelerinden çocuklarımızı ve gençlerimizi misafir ediyoruz. Şehrimizin güzide kulüpleriyle bu tarz işbirlikleri kurmaya devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.
Paylaşımın altına Sivas’tan yapılan yorum ise dikkat çekti. İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Sivas’ta valilik tarafından başlatılan Minik Yiğidolar Takımına Sahip Çıkıyor' projesine dikkat çekerek projenin İstanbul’da uygulanmasından memnun olduklarını ifade etti. Savaşçı, “Sivas Valiliği himayelerinde Milli Eğitim Müdürlüğü olarak başlattığımızMinik Yiğidolar Takımına Sahip Çıkıyor’ projesinin benzerini İstanbul’da görmek güzel. Yaklaşık 1 senede 15.000 öğrenci Sayın Valimiz ile maçları takip etti.” yazdı.
`Minik Yiğidolar Takımına Sahip Çıkıyor’ projesi kapsamında Trabzonspor maçına Valilik tarafından 2 bin öğrenci götürüleceği ve sürpriz bir koreografi yapılacağı öğrenildi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER