Haber346

İmranlı’da Kaçak Tütün Operasyonu

SİVAS‘ın İmranlı ilçesinde polis ekiplerinin yaptığı operasyonda bir miktar kaçak tütün ile sigara yapımında kullanılan malzemeler ele geçirildi. İmranlı İlçe Emniyet Amirliği ekipleri tarafından Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu kapsamında yapılan çalışmalar kapsamında 2 farklı adreste yapılan kontrollerde 21 kilo kıyılmış tütün,içi tütün dolu satışa hazır bin makaron sigara, 21 tütün sarma makinesi, 17 bin 500 içinde […]

İmranlı’da Kaçak Tütün Operasyonu
13 Eylül 2019 - 8:50 'de eklendi.
Reklam

SİVAS‘ın İmranlı ilçesinde polis ekiplerinin yaptığı operasyonda bir miktar kaçak tütün ile sigara yapımında kullanılan malzemeler ele geçirildi.
İmranlı İlçe Emniyet Amirliği ekipleri tarafından Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu kapsamında yapılan çalışmalar kapsamında 2 farklı adreste yapılan kontrollerde 21 kilo kıyılmış tütün,içi tütün dolu satışa hazır bin makaron sigara, 21 tütün sarma makinesi, 17 bin 500 içinde tütün bulunmayan boş makaron sigara ve 230 ütün sarma kağıdı ele geçirildi. Gözaltına alınan Ö.G. ve B.T. isimli şüpheliler hakkında 5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanuna Muhalefet ve 4733 Sayılı Kanun gereği adli ve idari işlem yapıldı.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER