Haber346

STSO Başkanı Eken’den, 6’ncı Teşvik Bölgesi Müjdesi

SİVAS Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Mustafa Eken, Demirören Haber Ajansı (DHA) Sivas Bürosunu ziyaret etti. Eken, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 4 Eylül ziyareti sırasında 6’ıncı teşvik bölgesi kapsamına alınma noktasında söz aldıklarını ifade etti. STSO Başkanı Mustafa Eken kentteki yazılı ve görsel basının temsilcilerine olan ziyaretleri kapsamında DHA Sivas Bürosunu ziyaret etti. DHA Büro Şefi […]

STSO Başkanı Eken’den, 6’ncı Teşvik Bölgesi Müjdesi
11 Eylül 2019 - 11:39 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Mustafa Eken, Demirören Haber Ajansı (DHA) Sivas Bürosunu ziyaret etti. Eken, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 4 Eylül ziyareti sırasında 6’ıncı teşvik bölgesi kapsamına alınma noktasında söz aldıklarını ifade etti.
STSO Başkanı Mustafa Eken kentteki yazılı ve görsel basının temsilcilerine olan ziyaretleri kapsamında DHA Sivas Bürosunu ziyaret etti. DHA Büro Şefi Eraydın Aytekin ile bir araya gelen Başkan Eken, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Eken göreve geldiğinden bu yana STSO’nun yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sivas’ı ziyareti sırasında Sivas’ın 6’ncı teşvik bölgesine alınması sözünü olduklarını belirten Eken, özellikle Demirağ Organize Sanayi bölgesi açısından bunun büyük önem taşıdığını ifade etti. Yeni Organize Sanayi bölgesinde çeşitli sektörlerin yer alacağını belirten Eken, kentin gelişmesi noktasında oda olarak yatırımcılara gereken tüm desteği verdiklerini ifade etti. Basın ile işbirliği içerisinde olacaklarını da dile getiren Eken, Sivas’ın tanıtımında yapılan çalışmaların önemine değindi.
STSO Başkanı Eken ziyarette Aytekin’e üzerinde Çifte Minareli Medrese, Çiftbaşlı Kartal, Hayat Ağacı, Divriği Ulu Cami ve Kongre Binası’nın bulunduğu kabartma tablo hediye etti.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER