Haber346

STSO, Üyelerinin Sorunlarını Ortak Akılla Çözüme Kavuşturuluyor

SİVAS Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) üyelerinin yaşadığı sorun ve sıkıntılar Vali Salih Ayhan Başkanlığında yapılan toplantılarla çözüme kavuşturuluyor. STSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken, Vali Salih Ayhan ile yaptığı görüşmelerde odaya kayıtlı üyelerin yaşadığı sorun ve sıkıntıları iletti. Vali Salih Ayhan, meslek komiteleri ile sorunların yerinde çözülmesi için toplantı yapmayı önerdi ve yapılan toplantılarda […]

STSO, Üyelerinin Sorunlarını Ortak Akılla Çözüme Kavuşturuluyor
27 Ağustos 2019 - 16:37 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) üyelerinin yaşadığı sorun ve sıkıntılar Vali Salih Ayhan Başkanlığında yapılan toplantılarla çözüme kavuşturuluyor.
STSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken, Vali Salih Ayhan ile yaptığı görüşmelerde odaya kayıtlı üyelerin yaşadığı sorun ve sıkıntıları iletti. Vali Salih Ayhan, meslek komiteleri ile sorunların yerinde çözülmesi için toplantı yapmayı önerdi ve yapılan toplantılarda iletilen sorunlar yerinde çözüldü. Başkan Eken, konu hakkında meclis üyelerini bilgilendirerek,”Sivas’ta bir vali ilk kez komite üyeleri bir araya gelerek sorun ve sıkıntıları görüştü. Sektörel anlamda üyelerimizin yaşadığı sorun ve sıkıntılar yerinde çözülüyor. Valimiz Salih Ayhan’a bu konuda öncülük ettiği için teşekkür ediyorum” dedi.
Vali Salih Ayhan’ın iki komite ile bir araya geldiğini ve toplantıların verimli geçtiğini ifade eden Eken,”Valimiz ile yaptığımız bir görüşmede ‘üyelerimiz bize sorunlarını aktarıyor, biz size iletiyoruz, bazıları unutuluyor’ dedik. Vali beyde sektörlerle bir araya gelerek sorun ve sıkıntıları yerinde çözelim diyerek toplantı yapmayı önerdi. Sorunların yerinde çözülebileceğini düşünerek kabul ettik. 8’inci ve 17’nci meslek komitelerinin üyeleri, vali bey ile bir araya geldi. Toplantılar çok verimli geçti. Sorun ve sıkıntılar valimiz başkanlığındaki toplantılarda kurum müdürlerine direk iletildi. Ne konuda sıkıntı varsa vali bey direk talimatını vererek çözüm getirilmesini sağladı. Problemleri yerinde çözdük. Vali bey bizim mülki amirimiz ve STSO üyelerinin sorunlarının çözümüne önem veriyor. Yılbaşına kadar 24 komiteyle de bu toplantılar yapılacak.” ifadelerini kullandı.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER