Haber346

Sivas’ta Jandarmadan Kaçakçılık Operasyonları

SİVAS İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele faaliyetleri kapsamında 18’i yabancı 30 şüpheli hakkında adli işlem yapıldı. İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından 7-20 Ağustos tarihleri arasında icra edilen kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele faaliyetleri kapsamında uyuşturucu ve uyarıcı madde kaçakçılığı, sigara kaçakçılığı, yasadışı ekim ve göçmen kaçakçılığı olayı olmak üzere toplam […]

Sivas’ta Jandarmadan Kaçakçılık Operasyonları
24 Ağustos 2019 - 15:14 'de eklendi.

SİVAS İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele faaliyetleri kapsamında 18’i yabancı 30 şüpheli hakkında adli işlem yapıldı.
İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından 7-20 Ağustos tarihleri arasında icra edilen kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele faaliyetleri kapsamında uyuşturucu ve uyarıcı madde kaçakçılığı, sigara kaçakçılığı, yasadışı ekim ve göçmen kaçakçılığı olayı olmak üzere toplam 22 olaya müdahale edildi. Bu olaylarda 223 gram esrar maddesi, 9 kök kenevir bitkisi, 10 gram metamfetamin ve 2 bin 150 paket bandrolsüz kaçak sigara ele geçirildi. Yakalanan 18’i yabancı 30 kişi hakkında ise adli işlem yapıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER