Haber346

Sivas’ta Yeni Kültür Merkezine Muhsin Yazıcıoğlu’nun İsmi Verildi

SİVAS’ta yapımı tamamlanan yeni kültür merkezine, Büyük Birlik Partisi’nin (BBP) merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun ismi verildi. Sivas’ta yapılan yeni kültür merkezinin adı ‘Muhsin Yazıcıoğlu’ oldu. Sivas Valisi Salih Ayhan, yapılan istişareler sonunda böyle bir karar verildiğini belirterek, “TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanımız İsmet Yılmaz, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımızla ve Yazıcıoğlu ailesi ile yaptığımız istişare sonucunda […]

Sivas’ta Yeni Kültür Merkezine Muhsin Yazıcıoğlu’nun İsmi Verildi
17 Temmuz 2019 - 22:54 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ta yapımı tamamlanan yeni kültür merkezine, Büyük Birlik Partisi’nin (BBP) merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun ismi verildi.

Sivas’ta yapılan yeni kültür merkezinin adı ‘Muhsin Yazıcıoğlu’ oldu. Sivas Valisi Salih Ayhan, yapılan istişareler sonunda böyle bir karar verildiğini belirterek, “TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanımız İsmet Yılmaz, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımızla ve Yazıcıoğlu ailesi ile yaptığımız istişare sonucunda bu isim uygun görüldü” dedi.

Vali Ayhan, “Sivas, tarihi ve kültürel zenginlikleri sinesinde barındırdığı gibi çok önemli şahsiyetlerinde memleketi olarak zihinlerdeki yerini almıştır. Bu mirasın emanetçisi olan bizler de değerlerimizin gelecek kuşaklara aktarılmasının sorumluluğundayız” ifadelerini kullandı.

Kültür merkezinin kısa süre sonra hizmete açılması planlanıyor.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER