Haber346

Sivas Valisi Ayhan’dan DHA’ya Ziyaret

SİVAS Valisi Salih Ayhan, Demirören Haber Ajansı (DHA) Sivas Bürosunu ziyaret etti. Vali Salih Ayhan, beraberinde Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan ile birlikte DHA Sivas Bürosu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Büro Şefi Eraydın Aytekin ve büro personeli ile görüşen Vali Ayhan, ajansın çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Sivas Kongresi’nin 100’üncü yılının şehir için büyük önem arz ettiğini belirten […]

Sivas Valisi Ayhan’dan DHA’ya Ziyaret
17 Temmuz 2019 - 22:51 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Valisi Salih Ayhan, Demirören Haber Ajansı (DHA) Sivas Bürosunu ziyaret etti.

Vali Salih Ayhan, beraberinde Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan ile birlikte DHA Sivas Bürosu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Büro Şefi Eraydın Aytekin ve büro personeli ile görüşen Vali Ayhan, ajansın çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Sivas Kongresi’nin 100’üncü yılının şehir için büyük önem arz ettiğini belirten Vali Ayhan, tüm kurumlarla birlikte bir sinerji oluşturmak ve etkin bir kutlama gerçekleştirmek için çaba gösterdiklerini söyledi. Eylül ayına doğru kutlama programlarını daha da hız kazanacağını ifade eden Ayhan, her kesime hitap edecek şekilde planlamaların gerçekleştirildiğini belirtti. Vali Ayhan, DHA’nın da kent adına önemli haberlere imza attığını dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren DHA Büro Şefi Eraydın Aytekin ise kurumsal olarak kente değer katan şeylere destek vermeye özen gösterdiklerini ifade etti.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER