Haber346

Koyulhisar’da Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Programı

SİVAS’ın Koyulhisar ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Anma Günü etkinleri kapsamında ilçe meydanında program düzenlendi. İlçe meydanında düzenlenen programa Kaymakam Çağlar Partal, Belediye Başkanı Osman Epsileli, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı. Kaymakam Çağlar Partal programda yaptığı konuşmada “Milli mücadele döneminde oluşan ruhun bu gecede devam ettiğini görmekteyiz. Bu gece yani 15 Temmuz günü […]

Koyulhisar’da Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Programı
17 Temmuz 2019 - 22:27 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Koyulhisar ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Anma Günü etkinleri kapsamında ilçe meydanında program düzenlendi.

İlçe meydanında düzenlenen programa Kaymakam Çağlar Partal, Belediye Başkanı Osman Epsileli, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Kaymakam Çağlar Partal programda yaptığı konuşmada “Milli mücadele döneminde oluşan ruhun bu gecede devam ettiğini görmekteyiz. Bu gece yani 15 Temmuz günü Türk Milleti vatanın bekasının tehlikede olduğunu gördü ve Cumhurbaşkanımızın çağrısı ile gereğini yerine getirmiştir. Bu ruhu biz sadece 15 Temmuz’da görmedik. Milli mücadele döneminde de aynı ruh Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde oluşturularak tarihe tanıklık etmiştir. Bizler Kurtuluş Savaşını yapmış neferlerin çocuklarıyız. Onun içindir ki bu ruh ve inanç sayesinde vatana düşman olan nifaklara karşı duracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Konuşmanın ardından şehitler için dua edildi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER