Haber346

Kaymakam Karaosmanoğlu’ndan Şehitlik Ziyareti

SİVAS’ın Gölova ilçe Kaymakamı Adnan Karaosmanoğlu Karayakup ve Günalan köylerinde bulunan şehit mezarlarını ziyaret etti. Kaymakam Adnan Karaosmanoğlu ve ilçe protokolü 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ziyaretleri kapsamında ilk olarak Karayakup ve Günalan Köylerinde bulunan şehit mezarlıklarını ziyaret etti. Kaymakam Karaosmanoğlu daha sonra Gölova Merkez Camisinde şehitler için okunan Mevlid-i Şerif programına katıldı. […]

Kaymakam Karaosmanoğlu’ndan Şehitlik Ziyareti
17 Temmuz 2019 - 22:31 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Gölova ilçe Kaymakamı Adnan Karaosmanoğlu Karayakup ve Günalan köylerinde bulunan şehit mezarlarını ziyaret etti.

Kaymakam Adnan Karaosmanoğlu ve ilçe protokolü 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ziyaretleri kapsamında ilk olarak Karayakup ve Günalan Köylerinde bulunan şehit mezarlıklarını ziyaret etti. Kaymakam Karaosmanoğlu daha sonra Gölova Merkez Camisinde şehitler için okunan Mevlid-i Şerif programına katıldı. Karaosmanoğlu son olarak, 15 Temmuz Şehidi Sümer Deniz’in Karaca köyünde yaşayan ailesini ziyaret etti. Ardından 15 Temmuz İlk Demokrasi Gazisi Tayyip Ayvalıoğlu’nun ailesini ziyaret eden Kaymakam Karaosmanoğlu, şehit ailelerinin ve gazilerin her türlü sıkıntılarında her zaman yanlarında olduklarını dile getirerek, ihtiyaç ve taleplerinin karşılanması noktasında devlet ve millet olarak destek olduklarını, olmaya da devam edeceklerini söyledi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER