Haber346

Hayat Ağacı, Kurban Hisse Bedelini Belirledi

SİVAS’ta belediye bünyesindeki Hayat Ağacı Derneği, Vekâletle Kurban Kampanyası kapsamında bu yıl bir kurban hisse bedelini 1350 lira olarak belirlendi. Hayır sahipleri, dernek merkezinde makbuz karşılığında 7 Ağustos, mesai bitimine kadar kurban hissesi bağışlayabilecek. Hayır sahipleri ayrıca, www.hayatder.org adresindeki banka hesaplarına, isim ve telefonlarını belirtip havale yaparak kurban kampanyasına katılabilecekler. Kurban alımları, bu yıl da […]

Hayat Ağacı, Kurban Hisse Bedelini Belirledi
17 Temmuz 2019 - 22:37 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ta belediye bünyesindeki Hayat Ağacı Derneği, Vekâletle Kurban Kampanyası kapsamında bu yıl bir kurban hisse bedelini 1350 lira olarak belirlendi.

Hayır sahipleri, dernek merkezinde makbuz karşılığında 7 Ağustos, mesai bitimine kadar kurban hissesi bağışlayabilecek. Hayır sahipleri ayrıca, www.hayatder.org adresindeki banka hesaplarına, isim ve telefonlarını belirtip havale yaparak kurban kampanyasına katılabilecekler. Kurban alımları, bu yıl da veteriner hekim kontrolünde ve komisyon nezaretinde yapılacak. Ayrıca bağışçılardan isteyenlere 5 kilo kemiksiz kurban eti verilecek. Kurban payları, bayramın ikinci gününden itibaren dernek merkezinden teslim edilecek.

Kurban hissesi bağışlayan hayır sahiplerinin, dernek merkezi ya da havale yaptıklarında belirttikleri irtibat numaralarından hizmetin işleyişi ilgili bilgilendirme yapılacak. Kurban kesim yeri ve saati bağışçılara mesaj yolu ile bildirilecek. İsteyen hisse sahipleri kesimleri yerinde izleyebilecek. Kurban kesimleri, kamera kaydına alınacak ve bağışçılara ulaştırılacak.

Hayat Ağacı Derneği’ne bağışlanan kurban etleri sayesinde Gıda Bankası’ndan yardım alan ihtiyaç sahipleri, yılın 12 ayında, aldıkları gıda ürünlerinin yanı sıra, limitleri dışında tercihlerine göre kemikli veya kemiksiz kurban eti alabilecekler.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER