Haber346

Şarkışla’da 69 Motosiklet Trafikten Men Edildi

SİVAS’ın Şarkışla ilçesinde yapılan denetimlerde çoğu tescilsiz 69 motosiklet trafikten men edilirken, 77 kişiye de 77 bin 135 lira para cezası kesildi. Şarkışla ilçesinde trafik ekipleri 2019 yılının ilk 6 ayında motosikletlilere yönelik denetimlerini artırdı. Yapılan çalışmalarda, tescili zorunlu olan aracı tescil ettirmeden karayolunda kullanmak, zorunlu mali sorumluluk sigortası yaptırmamak, tescilli aracı plakasız kullanmak, sürücü […]

Şarkışla’da 69 Motosiklet Trafikten Men Edildi
11 Temmuz 2019 - 21:24 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Şarkışla ilçesinde yapılan denetimlerde çoğu tescilsiz 69 motosiklet trafikten men edilirken, 77 kişiye de 77 bin 135 lira para cezası kesildi.

Şarkışla ilçesinde trafik ekipleri 2019 yılının ilk 6 ayında motosikletlilere yönelik denetimlerini artırdı. Yapılan çalışmalarda, tescili zorunlu olan aracı tescil ettirmeden karayolunda kullanmak, zorunlu mali sorumluluk sigortası yaptırmamak, tescilli aracı plakasız kullanmak, sürücü belgesiz olarak araç kullanmak, tescil edilen araçları tescil belgesi ve tescil plakası almadan karayoluna çıkarmak, sürücü belgesi sahiplerinin, sürücü belgelerinin sınıfına göre sürmeye yetkili olmadıkları araçları sürmeleri ve motosiklet, motorlu bisiklet ve elektrikli bisikletlerde sürücülerin koruma başlığı kullanmaması gibi ihlaller yapan çoğu tescilsiz toplam 69 motosiklet trafikten men edildi. aynı çerçevede 78 motosiklet sürücüsü veya sahibine ise 77 bin 135 lira idari para cezası uygulandı.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER