Haber346

Saadet Partisi Sivas İl Başkanlığından Kongre Daveti

SAADET Partisi İl Başkanlığı 7’nci olağan kongresi Cumartesi günü Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek. Saadet Partisi İl Başkanlığında 7’nci olağan kongre Cumartesi günü Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun katılımıyla Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacak. Parti binasında düzenlediği basın toplantısında vatandaşları kongreye davet eden İl Başkanı Mehmet Zahit Tokgöz, ”Saadet Partisi olarak seçimlerin ardından doğal olarak yeni […]

Saadet Partisi Sivas İl Başkanlığından Kongre Daveti
11 Temmuz 2019 - 21:29 'de eklendi.
Reklam

SAADET Partisi İl Başkanlığı 7’nci olağan kongresi Cumartesi günü Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek.

Saadet Partisi İl Başkanlığında 7’nci olağan kongre Cumartesi günü Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun katılımıyla Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacak. Parti binasında düzenlediği basın toplantısında vatandaşları kongreye davet eden İl Başkanı Mehmet Zahit Tokgöz, ”Saadet Partisi olarak seçimlerin ardından doğal olarak yeni bir döneme girmiş bulunmaktayız. Bundan sonraki günlerde yeniden Büyük Türkiye hedefimiz için büyük hamle çalışmalarına başlamış durumdayız. Ekim ayında yapılması öngörülen 7’nci olağan büyük kongremize hazırlıklar başlamış ve hızla sürmektedir. Partimize has yeni proje ve programları da bu kongremizde açıklamak üzere siyasi tarihimize örnek ve ilk uygulamaları da milletimizle inşallah paylaşacağız. Yapacağımız yenilikler ve hamleler umut ediyoruz ki yine milletimizin takdirini ve ilgisini son derece üzerimize çekecektir. Bahsettiğim çalışmaların bir kısmı da şüphesiz ki il kongreleridir. Bu kapsamda biz de Sivas olarak 13 Temmuz Cumartesi günü Sivas 7’nci olağan kongresini yapacağız. Genel başkanımızın katılacağı kongremizde aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla coşkulu ve heyecanlı programımıza tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum” dedi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER