Haber346

Kaymakam Meral, Selden Etkilenen Köyü Ziyaret Etti

SİVAS’ın Hafik ilçesi Kaymakamı Hacı Kerim Meral, sağanak yağıştan etkilenen Sofular köyünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Kaymakam Hacı Kerim Meral son günlerde sağanak nedeniyle zarar gören Sofular köyünde incelemelerde bulundu. Köy muhtarı Fatih Yıldırım’dan bilgi alan Kaymakam Meral, mağduriyet yaşayan vatandaşlarla da bir süre sohbet etti. Meral, benzer durumların yaşanmaması için gerekli önlemlerin alınacağını belirterek, […]

Kaymakam Meral, Selden Etkilenen Köyü Ziyaret Etti
21 Haziran 2019 - 21:40 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Hafik ilçesi Kaymakamı Hacı Kerim Meral, sağanak yağıştan etkilenen Sofular köyünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Kaymakam Hacı Kerim Meral son günlerde sağanak nedeniyle zarar gören Sofular köyünde incelemelerde bulundu. Köy muhtarı Fatih Yıldırım’dan bilgi alan Kaymakam Meral, mağduriyet yaşayan vatandaşlarla da bir süre sohbet etti. Meral, benzer durumların yaşanmaması için gerekli önlemlerin alınacağını belirterek, imkanlar dahilinde gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi. Meral, sorunların çözümü için kurum amirlerine gerekli talimatları verdi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER