Haber346

Gemerek’te Foto Safari Etkinliği

SİVAS’ın Gemerek ilçesine bağlı Sızır beldesinde Suretialem Fotoğraf ve Sinema Derneği üyeleri tarafından foto safari gerçekleştirildi. Sızır Belediye Başkanı Ali Tamer’in daveti üzerine Sızırın doğal güzellikleri ve gelenek göreneklerinin bir sonraki nesile kalıcı olarak yansıtılması amacıyla 30 fotoğrafçının katılımıyla foto safari düzenlendi. Etkinlikte yöre insanının tüm misafirperverliği ile fotoğraf sanatının görsel gücü birleştiren fotoğraflar çekildi. […]

Gemerek’te Foto Safari Etkinliği
21 Haziran 2019 - 21:36 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Gemerek ilçesine bağlı Sızır beldesinde Suretialem Fotoğraf ve Sinema Derneği üyeleri tarafından foto safari gerçekleştirildi.

Sızır Belediye Başkanı Ali Tamer’in daveti üzerine Sızırın doğal güzellikleri ve gelenek göreneklerinin bir sonraki nesile kalıcı olarak yansıtılması amacıyla 30 fotoğrafçının katılımıyla foto safari düzenlendi. Etkinlikte yöre insanının tüm misafirperverliği ile fotoğraf sanatının görsel gücü birleştiren fotoğraflar çekildi. Çekilen fotoğraflardan oluşan bir sergisi oluşturulacağı öğrenildi. Suretialem Fotoğraf ve Sinema Derneği Başkanı Yusuf Kartal misafirperverlikleri ve sanata verdiklerini önemden dolayı Sızır Belediye Başkanı Ali Tamer nezdinde tüm belde halkına teşekkür etti.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER