Haber346

Doğanşar’da İlçe Halk Kütüphanesi Açıldı

SİVAS’ın Doğanşar ilçesinde yapımı tamamlanan İlçe Halk Kütüphanesinin açılışı gerçekleştirildi. Kaymakamlık öncülüğünde hayırsever vatandaşların katkılarıyla tamamlanan İlçe Halk Kütüphanesi’nin açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Kaymakam Ahmet Solmaz, ilçe kurum amirleri ve personeli ile öğrenciler katıldı. Açılış programında konuşan Kaymakam Solmaz, “Göreve başladığımızda kurum ziyaretlerinde kütüphanemizin fiziki yetersizliği ile birlikte kütüphane havasından uzak olduğunu müşahede etmiştik. Tabi ki […]

Doğanşar’da İlçe Halk Kütüphanesi Açıldı
21 Haziran 2019 - 21:41 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Doğanşar ilçesinde yapımı tamamlanan İlçe Halk Kütüphanesinin açılışı gerçekleştirildi.

Kaymakamlık öncülüğünde hayırsever vatandaşların katkılarıyla tamamlanan İlçe Halk Kütüphanesi’nin açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Kaymakam Ahmet Solmaz, ilçe kurum amirleri ve personeli ile öğrenciler katıldı.

Açılış programında konuşan Kaymakam Solmaz, “Göreve başladığımızda kurum ziyaretlerinde kütüphanemizin fiziki yetersizliği ile birlikte kütüphane havasından uzak olduğunu müşahede etmiştik. Tabi ki sadece mekansal iyileştirme değil kütüphane kültürünün de geliştirilmesi için planlama yaptık. Hazırladığımız mekansal projemizi hızlı sonuç alabilmek adına hayırsever vatandaşlarımızın taktirlerine sunduk. Her zamanki gibi cömert yaklaşım gösteren Doğanşarlılar desteklerini esirgemedi ve devlet-vatandaş işbirliği ile projemizi 5 ay içinde hayata geçirdik. Emeği geçenlerden ve özellikle maddi katkı sağlayanlardan Allah razı olsun. Yeni kütüphanemizin hayırlar getirmesini ve ilçemizde hayırlı işlere mekansal vesile olmasını diliyor katılımlarınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Açılış programı sonrası İlçe Halk Eğitim Merkezi yıl içinde açılan kurslarda üretilen ürünlerin sergilendiği stantları gezen Kaymakam Solmaz el işçiliği ile yapılan yöresel bebekleri yakından inceledi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER