Haber346

ASKON Yönetiminden SESOB’a Ziyaret

SİVAS’ta teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği( ASKON) Sivas Şubesi ziyaretlere başladı. Geçtiğimiz aylarda ASKOn Şube Başkanlığına getirilen Kadir Darıcık, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Esnafve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni (SSEOB) ziyaret ederek Başkan Beşir Köksal ile bir süre görüş alışverişinde bulundu. ASKON olarak şubeyi kurduktan sonra çalışmalara başladıklarını ifade eden Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Başkanı […]

ASKON Yönetiminden SESOB’a Ziyaret
21 Haziran 2019 - 21:59 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ta teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği( ASKON) Sivas Şubesi ziyaretlere başladı.

Geçtiğimiz aylarda ASKOn Şube Başkanlığına getirilen Kadir Darıcık, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Esnafve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni (SSEOB) ziyaret ederek Başkan Beşir Köksal ile bir süre görüş alışverişinde bulundu.

ASKON olarak şubeyi kurduktan sonra çalışmalara başladıklarını ifade eden Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Başkanı Kadir Darıcık, Türkiye genelinde 35 ve yurt dışı şubeleriyle ilimizin ve ülkemizin kalkınması için gayret göstereceklerini söyledi.

Sivas’ta ASKON şubesini yeni kurduklarını ve ziyaretler yaparak amaçlarını anlattıklarını dile getiren Darıcık, esnaf teşkilatını da ziyaret ederek SESOB Başkanı Beşir Köksal’ın bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak istediklerini belirterek, birlikte çalışmalar yapacaklarını kaydetti. Esnaf teşkilatına önemli hizmetlerde bulunan SESOB Başkanı Beşir Köksal’a da hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

SESOB Başkanı Beşir Köksal ise ziyaretlerinden dolayı ASKON Şube Başkanı Kadir Darıcık ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. İş adamlarının oluşturduğu STK’ların ülkenin gelişmesinde ve yatırımlar yaparak istihdam sağlanması noktasında önemli katkıları olduğunu ifade eden Köksal, ASKON Şubesinin Sivas’ta faaliyete başlamasından dolayı mutlu olduğunu belirterek, çalışmalarında başarılar diledi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER