Haber346

Araçtan 28 Kilo Eroin Çıktı

SİVAS’ta, polis ekiplerince narkotik köpeği ‘Ares’ ile M.A.’nın aracında yapılan aramada, 28 kilo 885 gram eroin ele geçirildi. M.A., gözaltına alındı. Sivas ve Batman emniyet müdürlüklerine bağlı narkotik suçlarla mücadele şubesi ekiplerinin ortak çalışmasıyla Sivas- Kayseri yolunda denetim gerçekleştirildi. Uygulama sırasında durdurulan M.A.’nın aracında, narkotik köpeği ‘Ares’ de kullanılarak, arama yapıldı. Araçta, farklı yerlere gizlenen […]

Araçtan 28 Kilo Eroin Çıktı
21 Haziran 2019 - 21:54 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ta, polis ekiplerince narkotik köpeği ‘Ares’ ile M.A.’nın aracında yapılan aramada, 28 kilo 885 gram eroin ele geçirildi. M.A., gözaltına alındı.

Sivas ve Batman emniyet müdürlüklerine bağlı narkotik suçlarla mücadele şubesi ekiplerinin ortak çalışmasıyla Sivas- Kayseri yolunda denetim gerçekleştirildi. Uygulama sırasında durdurulan M.A.’nın aracında, narkotik köpeği ‘Ares’ de kullanılarak, arama yapıldı. Araçta, farklı yerlere gizlenen ve toplam ağırlığı 28 kilo 885 gram olan 60 paket eroin ele geçirildi. Gözaltına alınan M.A., sağlık kontrolünün ardından emniyete götürüldü.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER