Haber346

Yabancı Öğretmenler Vali Ayhan’ı Ziyaret Etti

SİVAS Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde Erasmus Projesi kapsamında Romanya, Letonya, Yunanistan ve İtalya’dan gelen öğretmenler Sivas Valisi Salih Ayhan’ı makamında ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ev sahipliğinde Erasmus Projesi kapsamında Romanya, Letonya, Yunanistan ve İtalya’dan gelen öğretmenler kentteki ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda yabancı öğretmenler Vali Salih Ayhan’ı makamında ziyaret etti. Vali Ayhan, […]

Yabancı Öğretmenler Vali Ayhan’ı Ziyaret Etti
14 Haziran 2019 - 20:00 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde Erasmus Projesi kapsamında Romanya, Letonya, Yunanistan ve İtalya’dan gelen öğretmenler Sivas Valisi Salih Ayhan’ı makamında ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ev sahipliğinde Erasmus Projesi kapsamında Romanya, Letonya, Yunanistan ve İtalya’dan gelen öğretmenler kentteki ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda yabancı öğretmenler Vali Salih Ayhan’ı makamında ziyaret etti. Vali Ayhan, Türkiye’nin eğitim alt yapısına son yıllarda yaptığı yatırımlardan övgüyle bahsetti.

İlin değerlerine de dikkat çeken Vali Ayhan, ”Sivas, Cumhuriyet’in temellerinin atıldığı emin şehir olarak tanınır. Valilik binasından baktığınızda Selçuklu, Osmanlı ve Cumhuriyet dönemlerinden kalan tarihi eserleri görürsünüz. Meydanımız bu bakımdan oldukça önemlidir” dedi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER