Haber346

Seçim Personeline Başarı Belgesi

SİVAS’ta 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen Mahalli İdareler Genel Seçimlerini başarıyla tamamlayan İl Seçim Müdürlüğü personeli başarı belgesi ile ödüllendirildi. Sivas Adliyesi konferans salonunda yapılan törene, Sivas Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı da olan İl Seçim Kurulu Başkanı Mehmet Burçin Çetinkaya, Birinci Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Şennur Aksu Çalık, İkinci Merkez […]

Seçim Personeline Başarı Belgesi
14 Haziran 2019 - 19:52 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ta 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen Mahalli İdareler Genel Seçimlerini başarıyla tamamlayan İl Seçim Müdürlüğü personeli başarı belgesi ile ödüllendirildi.

Sivas Adliyesi konferans salonunda yapılan törene, Sivas Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı da olan İl Seçim Kurulu Başkanı Mehmet Burçin Çetinkaya, Birinci Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Şennur Aksu Çalık, İkinci Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Mehmet Duman, Ulaş İlçe Seçim Kurulu Başkanı Emel Konuk, Doğanşar İlçe Seçim Kurulu Başkanı Gülay Uçak Kılıç, Hafik İlçe Seçim Kurulu Başkanı Atilla Önder ile seçim personeli katıldı. Törende ilk konuşmayı Sivas İl Seçim Müdürü Mehmet Özkan yaptı. Özkan, mahalli idareler seçimlerinin yapılmasındaki zorluktan bahsederek ufak tefek aksaklıklar olsa da Sivas’taki seçimi başarı ile tamamlamanın sevincini yaşadıklarını ve bundan dolayı da seçim personeline il ve ilçe seçim kurulu başkanlarının onayı ile başarı belgesi verdiklerini söyledi.

Özkan’ın ardından konuşan Sivas İl Seçim Kurulu Başkanı Mehmet Burçin Çetinkaya ise seçim personelinin sadece seçim haftasında değil 1 Ocak’tan itibaren yoğun bir mesai harcadıklarını bu çalışma ile birlikte Sivas’ta sıkıntısız ve sorunsuz bir seçimi geride bıraktıklarını ifade etti.

Birinci İlçe Seçim Kurulu Başkanı Şennur Aksu Çalık ise yaptığı konuşmada; seçimde elimizden geleni yaptıklarını belirterek seçim personeline teşekkür etti.

Konuşmalarından ardından ise Sivas İl Seçim Müdürlüğü personeline başarı belgeleri verildi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER