Haber346

Gölova Halkı İftarda Buluştu

SİVAS’ın Gölova ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi Meydanında iftar yemeği verildi. Kaymakamlık tarafından 15 Temmuz Demokrasi Şehidi Sümer Deniz’in babası Hüseyin Deniz adına 15 Temmuz Demokrasi Meydanında düzenlenen iftar yemeğine Kaymakam Adnan Karaosmanoğlu, Belediye Başkanı Halil Önge, 15 Temmuz Demokrasi Şehidinin babası Hüseyin Deniz, annesi Nesime Deniz, il genel meclis üyeleri, kurum amirleri şehit aileleri, gaziler […]

Gölova Halkı İftarda Buluştu
03 Haziran 2019 - 23:05 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Gölova ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi Meydanında iftar yemeği verildi.

Kaymakamlık tarafından 15 Temmuz Demokrasi Şehidi Sümer Deniz’in babası Hüseyin Deniz adına 15 Temmuz Demokrasi Meydanında düzenlenen iftar yemeğine Kaymakam Adnan Karaosmanoğlu, Belediye Başkanı Halil Önge, 15 Temmuz Demokrasi Şehidinin babası Hüseyin Deniz, annesi Nesime Deniz, il genel meclis üyeleri, kurum amirleri şehit aileleri, gaziler ve vatandaşlar katıldı. İftar yemeğinden önce 15 Temmuz Demokrasi Şehidi Sümer Deniz’in anısına Mevlid-i Şerif okunarak dualar edildi.

Kaymakam Karaosmanoğlu yaptığı konuşmada, “Türk Milleti büyük bir millettir. Türk Milletini hem içten hem de dıştan yıkmak isteyen bir takım güçler zaman zaman devreye girmektedir. Fakat Türk milleti birlik ve beraberliğinden ödün vermeyerek bu tehdit ve saldırıları her zaman bertaraf etmiştir. Büyük Türk milleti kutsal saydığımız değerler söz konusu olduğunda, hiçbir engel tanımayan ecdadımız bunu 15 Temmuz’da, Çanakkale’de, terörle mücadelede çok güzel bir şekilde gözler önünde sermiştir. Tabi ki bu uğurda şehitlerimiz ve gazilerimiz var. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum. Yakınlarına ve Türk Milletine başsağlığı diliyorum. Programın ardından Kaymakam Karaosmanoğlu, 15 Temmuz Demokrasi Şehidinin ailesi, diğer şehit yakınları ve gazilerle tek tek ilgilenerek sorunlarını dinledi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER