Haber346

Sivas’ta Mezarlıklar Bayram İçin Hazırlandı

SİVAS Belediyesi Mezarlık İşleri Müdürlüğü, bahar yağmurları sonucunda aniden büyüyen otların temizlenmesi için çalışma başlattı. Baharın gelmesiyle birlikte aralıklarla yağan yağmurlar otların hızlı büyümesine yol açtı. Hızlı yükselen otların temizlenmesi için 30 kişilik ekip oluşturuldu. Bayram öncesi vatandaşların mezarlık ziyaretlerinde sıkıntı yaşamamaları için temizleme çalışmalarına başladı. Ramazan Bayramının yaklaşmasıyla ziyaretçi sayısı artan Yukarı Tekke ve […]

Sivas’ta Mezarlıklar Bayram İçin Hazırlandı
02 Haziran 2019 - 0:26 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Belediyesi Mezarlık İşleri Müdürlüğü, bahar yağmurları sonucunda aniden büyüyen otların temizlenmesi için çalışma başlattı.

Baharın gelmesiyle birlikte aralıklarla yağan yağmurlar otların hızlı büyümesine yol açtı. Hızlı yükselen otların temizlenmesi için 30 kişilik ekip oluşturuldu. Bayram öncesi vatandaşların mezarlık ziyaretlerinde sıkıntı yaşamamaları için temizleme çalışmalarına başladı.

Ramazan Bayramının yaklaşmasıyla ziyaretçi sayısı artan Yukarı Tekke ve Halfelik Mezarlık alanları otlardan temizlenirken Aydoğan Mezarlığında ise çalışmalar devam ediyor.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER