Haber346

Kaymakam Karaosmanoğlu’ndan DAP’a Ziyaret

SİVAS’ın Gölova ilçesi Kaymakamı Adnan Karaosmanoğlu Doğu Anadolu Projesi (DAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Adnan Demir’i ziyaret etti. Kaymakam Adnan Karaosmanoğlu, DAP Bölge İdaresi Başkanı Adnan Demir ve Başkan Yardımcısı Volkan Güler’e nezaket ziyaretinde bulundu. DAP Bölgesinde Okuma Kültürünün Yaygınlaştırılması Projesi kapsamında Kaymakamlık tarafından gençler için oyun salonları, sosyal aktivite alanları da yer alacağı Gölova […]

Kaymakam Karaosmanoğlu’ndan DAP’a Ziyaret
02 Haziran 2019 - 0:10 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Gölova ilçesi Kaymakamı Adnan Karaosmanoğlu Doğu Anadolu Projesi (DAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Adnan Demir’i ziyaret etti.

Kaymakam Adnan Karaosmanoğlu, DAP Bölge İdaresi Başkanı Adnan Demir ve Başkan Yardımcısı Volkan Güler’e nezaket ziyaretinde bulundu. DAP Bölgesinde Okuma Kültürünün Yaygınlaştırılması Projesi kapsamında Kaymakamlık tarafından gençler için oyun salonları, sosyal aktivite alanları da yer alacağı Gölova Semt Kütüphanesi Projesinin yapımı konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren DAP Bölge İdaresi Başkanı Adnan Demir ve Başkan Yardımcısı Volkan Güler, Kaymakam Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER