Haber346

Gölova’da “Gençlik İftarda Buluşuyor” Programı

SİVAS’ın Gölova ilçesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından “Gençlik İftarda Buluşuyor” programı düzenlendi. Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından “Gençlik İftarda Buluşuyor” programı kapsamında Şehit Sümer Deniz Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri ve Şehit Hami Önge İmam Hatip Ortaokulu son sınıf öğrencileri için iftar yemeği düzenlendi. İftara İlçe Kaymakamı Adnan Karaosmanoğlu, Gençlik Hizmetleri ve […]

Gölova’da “Gençlik İftarda Buluşuyor” Programı
02 Haziran 2019 - 0:12 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Gölova ilçesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından “Gençlik İftarda Buluşuyor” programı düzenlendi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından “Gençlik İftarda Buluşuyor” programı kapsamında Şehit Sümer Deniz Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri ve Şehit Hami Önge İmam Hatip Ortaokulu son sınıf öğrencileri için iftar yemeği düzenlendi. İftara İlçe Kaymakamı Adnan Karaosmanoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Tamer Altun, kurum amirleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. İftar yemeği öncesi öğrencilerin sorunlarını dinleyen Kaymakam Karaosmanoğlu “Geleceğimiz olan siz değerli gençlerimizin en iyi koşullarda yetişmesi için elimizden geldiğince çalışma gayreti içerisindeyiz. Bugün de burada geleceğimizi oluşturan siz değerli gençlerimiz ile bir arada iftar sofrasında buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bütün öğrencilerimizin eğitim hayatlarında başarılar diliyorum. Bu güzel davetten dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğümüze, Okul Müdürlüğümüze öğretmenlerimize ve siz değerli öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Sizlerin şimdiden ramazan bayramını kutluyor. Sevdiklerinizle nice bayramlar getirmenizi temenni ediyorum” dedi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER