Haber346

Ulaş’ta Şehit Ve Gazi Aileleri İftarda Buluştu

SİVAS’ın Ulaş ilçesinde şehit ve gazi aileleri onuruna iftar programı düzenlendi. Ulaş Tarım İşletmesi Müdürlüğünde verilen iftar yemeğine Kaymakam Vekili Halil Dalak, Belediye Başkanı Turan İlbey, Jandarma Bölük Komutanı Kıdemli Başçavuş Fatih Demirbaş, İlçe Emniyet Amiri Komiser Yardımcısı Hacı Bilen, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti üyeleri, Vakıf Müdürü Sıdıka, şehit aileleri, gaziler ve […]

Ulaş’ta Şehit Ve Gazi Aileleri İftarda Buluştu
31 Mayıs 2019 - 20:53 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Ulaş ilçesinde şehit ve gazi aileleri onuruna iftar programı düzenlendi.

Ulaş Tarım İşletmesi Müdürlüğünde verilen iftar yemeğine Kaymakam Vekili Halil Dalak, Belediye Başkanı Turan İlbey, Jandarma Bölük Komutanı Kıdemli Başçavuş Fatih Demirbaş, İlçe Emniyet Amiri Komiser Yardımcısı Hacı Bilen, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti üyeleri, Vakıf Müdürü Sıdıka, şehit aileleri, gaziler ve yakınları katıldı. Kaymakam Vekili Dalak iftar programında şehit aileleri ve gazilerin başlarının tacı olduğunu söyledi.

Vatan için canlarını ortaya koyan güvenlik güçlerini rahmetle ve minnetle andığını ifade eden Dalak, “Şehitlerimizin emaneti olan sizlerle aynı sofrayı paylaşmaktan, vatan uğrunda gazi olanlarla birlikte olmaktan büyük bir şeref duyuyorum. Sizler bize şehitlerimizin emanetlerisiniz. Devlet ve millet olarak bu emanete sahip çıkmamız gerekiyor. Sizlere sahip çıkmak en kutsal görevlerimizden biridir. Gazilerimiz de yaptıkları kahramanlıklarla bu ülkenin yurt olmasında büyük fayda sağlamışlardır” dedi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER