Haber346

Sivas’ta Ulaşıma Bayram Düzenlemesi

SİVAS Belediyesi Ramazan Bayramı’nda vatandaşların şehir içi ulaşımda sıkıntı yaşamaması için bir dizi önlem aldı. Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından alınan önlemlere göre otobüs saatlerinde değişiklik yapılırken yol kenarı otoparklar da bayram süresince ücretsiz olacak şekilde düzenlemeye gidildi. Halk otobüsü seferleri bayram süresince sabah 08.00’da sefere başlayacak. Seferler 23.30’a kadar devam edecek. Öte yandan Belediye tarafından […]

Sivas’ta Ulaşıma Bayram Düzenlemesi
31 Mayıs 2019 - 21:20 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Belediyesi Ramazan Bayramı’nda vatandaşların şehir içi ulaşımda sıkıntı yaşamaması için bir dizi önlem aldı.

Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından alınan önlemlere göre otobüs saatlerinde değişiklik yapılırken yol kenarı otoparklar da bayram süresince ücretsiz olacak şekilde düzenlemeye gidildi. Halk otobüsü seferleri bayram süresince sabah 08.00’da sefere başlayacak. Seferler 23.30’a kadar devam edecek.

Öte yandan Belediye tarafından Sivas Nuri Demirağ Havaalanı’na yapılan otobüs seferleri ise bayram süresince devam edecek.

Vatandaşlar tüm seferlerle ilgili detaylı bilgiyi 444 58 44 numaralı çağrı merkezi, belediyenin internet sitesi veya MOBİSİVAS uygulamasından öğrenebilecek.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER