Haber346

Divriği’de Bilim Fuarı Açıldı

SİVAS’ın Divriği ilçesinde Divriği Naci Demirağ Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladıkları projeler bilim fuarında sergilendi. Öğrencilerin öğretim programı kapsamında ve kendi ilgi alanları doğrultusunda belirledikleri konular üzerine yapılan araştırmalar sonucu hazırlanan projeler için Bilim Fuarı’nın açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Kaymakam Muhammet Öztabak kurum müdürleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı. Kaymakam Öztabak ve beraberindekiler öğretmenlerin rehberliğinde hazırlanan projelerin bulunduğu […]

Divriği’de Bilim Fuarı Açıldı
31 Mayıs 2019 - 20:55 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Divriği ilçesinde Divriği Naci Demirağ Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladıkları projeler bilim fuarında sergilendi.

Öğrencilerin öğretim programı kapsamında ve kendi ilgi alanları doğrultusunda belirledikleri konular üzerine yapılan araştırmalar sonucu hazırlanan projeler için Bilim Fuarı’nın açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Kaymakam Muhammet Öztabak kurum müdürleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı. Kaymakam Öztabak ve beraberindekiler öğretmenlerin rehberliğinde hazırlanan projelerin bulunduğu stantları gezerek öğrencilerden projeler hakkında bilgiler aldı. Öğrencilerin farklı alanlardan hazırladıkları projeler katılımcılardan beğeni topladı. İlçe Kaymakamı Öztabak fuarın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER