Haber346

Sivas Ticaret Borsası, Üyeleriyle İftarda Buluştu

SİVAS Ticaret Borsası tarafından üyelerine yönelik oarak geleneksel iftar programı düzenledi. Kentteki bir otelde düzenlenen iftar programına Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Meclis Başkanı İhsan Aksoy, Meclis Üyeleri, Basın Mensupları, Borsa Üyeleri ve misafirler katıldı. İftar sonrası konuşma yapan Başkan Hastaoğlu,”Borsamızın her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar programlarını tüm ilçelerimizdeki üyelerimizin katılımı […]

Sivas Ticaret Borsası, Üyeleriyle İftarda Buluştu
29 Mayıs 2019 - 23:56 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Ticaret Borsası tarafından üyelerine yönelik oarak geleneksel iftar programı düzenledi.

Kentteki bir otelde düzenlenen iftar programına Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Meclis Başkanı İhsan Aksoy, Meclis Üyeleri, Basın Mensupları, Borsa Üyeleri ve misafirler katıldı.

İftar sonrası konuşma yapan Başkan Hastaoğlu,”Borsamızın her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar programlarını tüm ilçelerimizdeki üyelerimizin katılımı ile tamamladık. Bugün ise Hafik ve Ulaş ilçelerimiz ile Sivas merkezde bulunan üyelerimizde dâhil olmak üzere Siz değerli konuklarımızla tekrar bir arada olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Hepinize davetimize katılımlarınızdan dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ramazan ayı, birlik, beraberlik ve paylaşma ayıdır. Dostların bir araya gelmesi, kucaklaşmasıdır. İşte biz de bu mübarek günde bir aile sofrasında buluştuk. Bu güzel günün getirdiği bereketin ülkemizin ve İslam Âleminin tamamına yayılmasını, bu bereketin sadece sofralarımızda değil kalplerimize de intikal etmesini temenni ediyorum. Hepinizin Ramazan Ayı’nı, önümüzdeki cuma günü idrak edeceğimiz bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesini ve Ramazan Bayramı’nı şimdiden kutluyorum” dedi.

İftar programı yapılan dua ile son buldu.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER