Haber346

Sivas’ta Kent Kart Matikler Yaygınlaşıyor

SİVAS Belediyesi, yakın zamanda hizmete sunduğu kent kart yükleme makinelerini şehir genelinde yaygınlaştırmaya başladı. İlk iki örneği Cumhuriyet Üniversitesi ve Hikmet Işık Caddesi’nde hayata geçirilen Kent Kart Matik İstasyon Caddesindeki hastane durağına da yerleştirildi. Sivas Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından kullanıma sunulan makineler 24 saat hizmet veriyor. Beş lira ve üzeri para alan cihazlar tek […]

Sivas’ta Kent Kart Matikler Yaygınlaşıyor
25 Mayıs 2019 - 23:34 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Belediyesi, yakın zamanda hizmete sunduğu kent kart yükleme makinelerini şehir genelinde yaygınlaştırmaya başladı.

İlk iki örneği Cumhuriyet Üniversitesi ve Hikmet Işık Caddesi’nde hayata geçirilen Kent Kart Matik İstasyon Caddesindeki hastane durağına da yerleştirildi.

Sivas Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından kullanıma sunulan makineler 24 saat hizmet veriyor. Beş lira ve üzeri para alan cihazlar tek parça olan 10 ve 20 TL ile yükleme yapabiliyor. Toplu taşıma araçlarını kullanan kişilerin daha kolay, daha pratik bir şekilde kent kart dolumu yapabileceği makinelerin sayısının ilerleyen günlerde artırılacağı açıklandı.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER