Haber346

PTT-DER’den Köy Okuluna Giyim Ve Kırtasiye Yardımı

SİVAS’ın Ulaş ilçesinde PTT-DER üyeleri, Acıyurt Köyü Mihralibey İlkokulu öğrencilerine giyim ve kırtasiye desteğinde bulundu. İlçeye bağlı Acıyurt Köyü Mihralibey İlkokulunu ziyaret eden dernek üyeleri Sedat Borhan, Rıza Dursun ve Adem Erdal öğrencilerine giyim ve kırtasiye desteğinde bulundu. PTT-DER üyesi Sedat Borhan, yaptığı açıklamada, “2015 yılında kurulan derneğimizin 81 ilde temsilcisi var. Köy okullarına kırtasiye […]

PTT-DER’den Köy Okuluna Giyim Ve Kırtasiye Yardımı
25 Mayıs 2019 - 23:27 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Ulaş ilçesinde PTT-DER üyeleri, Acıyurt Köyü Mihralibey İlkokulu öğrencilerine giyim ve kırtasiye desteğinde bulundu.

İlçeye bağlı Acıyurt Köyü Mihralibey İlkokulunu ziyaret eden dernek üyeleri Sedat Borhan, Rıza Dursun ve Adem Erdal öğrencilerine giyim ve kırtasiye desteğinde bulundu. PTT-DER üyesi Sedat Borhan, yaptığı açıklamada, “2015 yılında kurulan derneğimizin 81 ilde temsilcisi var. Köy okullarına kırtasiye malzemesi ve giysi yardımında bulunuyoruz. Bugün ise Acıyurt Köyü Mihralibey İlkokulu öğrencilerimize kırtasiye ve giyim yardımında bulunduk. Bu yardımları Türkiye’nin birçok yerinde yapıyoruz. Bize ulaşan herkese yardımda bulunmaya çalışıyoruz” dedi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER