Haber346

Kanun Virtüözü Baktagir, Lise Öğrencileriyle Buluştu

SİVAS Kongresi’nin100. Yılı Etkinlikleri kapsamında dünyaca ünlü Kanun Virtüözü ve Bestekâr Göksel Baktagir, Muzaffer Sarısözen Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi. Okul salonunda gerçekleştirilen programda bir süre öğrencilerle sohbet eden ve önemli mesajlar veren Baktagir, “Sanatçı önce göze, sonra kulağa, sonra beyne ve en önemlisi kalbe hitap edebilmelidir” dedi. Başarılı olabilmek için çok […]

Kanun Virtüözü Baktagir, Lise Öğrencileriyle Buluştu
25 Mayıs 2019 - 23:32 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Kongresi’nin100. Yılı Etkinlikleri kapsamında dünyaca ünlü Kanun Virtüözü ve Bestekâr Göksel Baktagir, Muzaffer Sarısözen Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.

Okul salonunda gerçekleştirilen programda bir süre öğrencilerle sohbet eden ve önemli mesajlar veren Baktagir, “Sanatçı önce göze, sonra kulağa, sonra beyne ve en önemlisi kalbe hitap edebilmelidir” dedi. Başarılı olabilmek için çok çalışmak gerektiğine vurgu yapan Baktagir, kendi yaşantısından kesitler paylaşarak müziğe olan tutkusunu anlattı. Baktagir, daha sonra saz arkadaşları ile birlikte öğrencilere kendi bestelerinin de yer aldığı müzik ziyafeti sundu. Programa, Şube Müdürü Muhammed Alpaslan Ünal, Okul Müdürü Harun Kaya, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER