Haber346

Gölova’da Şehit Aileleri Ve Gazilere İftar

SİVAS’ın Gölova ilçesinde Kaymakamlık tarafından şehit aileleri ve gaziler için iftar programı düzenlendi. İlçedeki Selahattin Ayan Öğretmenevinde düzenlenen ifter yemeğine Gölova Kaymakamı Adnan Karaosmanoğlu, Belediye Başkanı Halil Önge, kurum amirleri ile şehit ve gazi aileleri katıldı. Kaymakam Karaosmanoğlu, programda yaptığı konuşmada, “Aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimiz sayesinde bizler bugün bu coğrafyada söz sahibiyiz. Sizler aziz […]

Gölova’da Şehit Aileleri Ve Gazilere İftar
25 Mayıs 2019 - 22:51 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Gölova ilçesinde Kaymakamlık tarafından şehit aileleri ve gaziler için iftar programı düzenlendi.

İlçedeki Selahattin Ayan Öğretmenevinde düzenlenen ifter yemeğine Gölova Kaymakamı Adnan Karaosmanoğlu, Belediye Başkanı Halil Önge, kurum amirleri ile şehit ve gazi aileleri katıldı.

Kaymakam Karaosmanoğlu, programda yaptığı konuşmada, “Aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimiz sayesinde bizler bugün bu coğrafyada söz sahibiyiz. Sizler aziz şehitlerimizin bizlere emanetisiniz, onların haklarını ne yapsak ödeyemeyiz. Onların emaneti olarak sizler bizim başımızın tacısınız. Devlet olarak her daim gazilerimiz ve şehitlerimizin emaneti olan ailelerinin yanındayız ve yanınızda olmaya da devam edeceğiz. Sizlere hizmet etmek bizlerin boynunun borcudur. Bugün burada sizlerle birlikte iftar yapmaktan büyük onur ve şeref duydum. Hepinizin Ramazanı mübarek olsun. Bolluk ve bereket ayı olan Ramazanın hepimize sağlık ve huzur getirmesini diliyorum” dedi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER