Haber346

Doğanşar’da TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Açıldı

SİVAS’ın Doğanşar ilçesinde Çok Programlı Anadolu Lisesi ögrencilerinin hazırladıkları projeler TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarında sergilendi. Öğrencilerin öğretim programı kapsamında ve kendi ilgi alanları doğrultusunda belirledikleri konular üzerine yapılan araştırmalar sonucu hazırlanan projeler için TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’nın açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Kaymakam Ahmet Solmaz, kurum müdürleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı. Kaymakam Solmaz ve beraberindekiler fuarı gezerek […]

Doğanşar’da TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Açıldı
25 Mayıs 2019 - 22:43 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Doğanşar ilçesinde Çok Programlı Anadolu Lisesi ögrencilerinin hazırladıkları projeler TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarında sergilendi.

Öğrencilerin öğretim programı kapsamında ve kendi ilgi alanları doğrultusunda belirledikleri konular üzerine yapılan araştırmalar sonucu hazırlanan projeler için TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’nın açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Kaymakam Ahmet Solmaz, kurum müdürleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı. Kaymakam Solmaz ve beraberindekiler fuarı gezerek öğretmenlerin rehberliğinde hazırlanan projelerin bulunduğu stantları gezerek öğrencilerden projeler hakkında bilgiler aldı. Öğrencilerin farklı alanlardan hazırladıkları projeler katılımcılardan beğeni topladı. İlçe Kaymakamı Solmaz fuarın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER