Haber346

‘Ergenlerde Kısa Süreli Danışmanlık Ve Psikodramatik Yöntemler’ Semineri

SİVAS Cumhuriyet Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji Topluluğu tarafından “Ergenlerde Kısa Süreli Danışmanlık ve Psikodramatik Yöntemler” konulu seminer düzenlendi. Üniversite Kültür Merkezi Kadı Burhaneddin Salonu’nda gerçekleşen programa akademik personel ve öğrenciler katıldı. Uzman Psikolog Seçil Yüzal Bayer’in konuşmacı olarak katıldığı seminere öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Uzman Psikolog Seçil Yüzal Bayer ergenlerle çalışmanın inceliklerinden ve hassas konulardan […]

‘Ergenlerde Kısa Süreli Danışmanlık Ve Psikodramatik Yöntemler’ Semineri
23 Mayıs 2019 - 11:47 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Cumhuriyet Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji Topluluğu tarafından “Ergenlerde Kısa Süreli Danışmanlık ve Psikodramatik Yöntemler” konulu seminer düzenlendi.

Üniversite Kültür Merkezi Kadı Burhaneddin Salonu’nda gerçekleşen programa akademik personel ve öğrenciler katıldı. Uzman Psikolog Seçil Yüzal Bayer’in konuşmacı olarak katıldığı seminere öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Uzman Psikolog Seçil Yüzal Bayer ergenlerle çalışmanın inceliklerinden ve hassas konulardan bahsederek mesleki deneyimlerinden ve karşılaştığı vakalardan örnekleri öğrencilerle paylaştı. Bilgilendirici bir sunumun ardından, öğrencilere psikodramatik yöntemler uygulamalı olarak gösterildi. Program soru-cevap ile sona erdi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER