Haber346

Vali Ayhan, Üniversite Öğrencileriyle Biraraya Geldi

SİVAS Valisi Salih Ayhan, Cumhuriyet Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü Kulübü öğrencileriyle biraraya geldi. Vali Salih Ayhan, Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü Kulübü tarafından hazırlanan “Türk İdare Sistemi ve Kişisel Kariyer Gelişimi” konulu konferans katılarak bilgi ve deneyimlerini öğrencilerle paylaştı. Konferansa Rektör Prof. Dr. Alim Yıldız, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Taşkın, Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. […]

Vali Ayhan, Üniversite Öğrencileriyle Biraraya Geldi
19 Mayıs 2019 - 0:59 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Valisi Salih Ayhan, Cumhuriyet Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü Kulübü öğrencileriyle biraraya geldi.

Vali Salih Ayhan, Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü Kulübü tarafından hazırlanan “Türk İdare Sistemi ve Kişisel Kariyer Gelişimi” konulu konferans katılarak bilgi ve deneyimlerini öğrencilerle paylaştı. Konferansa Rektör Prof. Dr. Alim Yıldız, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Taşkın, Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim Delice, akademisyenler ve öğrenciler katıldı. Osmanlı Devletinden bugüne idare sistemi hakkında bilgiler veren Vali Ayhan öğrencilerin Başkanlık Modeli ile ilgili sorularına da cevap verirken, öğrenciler tarafından Türk İdare Sistemine duyulan ilginin gelecek açısından önemli olduğuna vurgu yaptı. Bireysel kariyer gelişimi hakkında düşüncelerini aktaran Ayhan, gençlerin kariyer planlaması yaparken dikkat etmesi gereken ayrıntıları da anlattı. Konferans, Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim Delice ve Sosyoloji Bölümü Öğrenci Kulübü Başkanı Melike Albayrak’ın Valimiz Salih Ayhan’a çiçek ve hediye takdiminin ardından toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER